Contactgegevens Gympoint.nl Nistelrode

Aanspreekpunt: Pieter ten Wolde
Telefoon: 06 134 55 120
E-mail: info@gympoint.nl
Website: www.gympoint.nl
Mientje Adriaanse jurylid turnen mientje@gympoint.nl
Meriam van Rijswijk jurylid turnen/trampo meriam@gympoint.nl
Saskia Exters jurylid trampo saskia@gympoint.nl
Dianne van Dinther jurylid trampo dianne@gympoint.nl
Marianne Jacobs jurylid trampo mariannej@gympoint.nl
Georgette van Bergen trainster georgette@gympoint.nl
Lisa van Orsouw assistent 2 trampo  lisa@gympoint.nl
Babette Hulsmann assistent 1 kleuters babette@gympoint.nl
Caitlyn Jacobs assistent 2 trampo i.o.  
Evi van Dinther assistent 2 trampo i.o.  
Inge Exters assistent 2 trampo i.o.  
Sanne van Roosmalen assistent 2 trampo i.o.  
Pieter ten Wolde trainer trampo info@gympoint.nl

 

 

 

   

Adres:
Sporthal de Overbeek
De Hoef 23 a
5388 EL Nistelrode

Heeft u een vraag? 
Dan kunt uw vraag via het contactformulier stellen. Uw vraag wordt binnen twee werkdagen beantwoord.

 
Volg ons ook op